Zaniah's Labrador retriever - Labradorský retríver & Curly coated retriever

ŠTENIATKA

VRH O LABRADOR RETRIEVER

Dátum narodenia 6.12.2023
Narodilo sa nám 9 šteniatok zo spojenia:
Zaniah´s KISSING KIM a Zaniah´s IN THE MOOD

Máme voľnú poslednú žltú sučku vo veku 8 týždňov - vhodná na výstavy, aj ako miláčik do rodiny. Má kontaktnú povahu a výborný exteriér.
Pre viac informácií ma prosím kontaktujte. Ak máte záujem o šteniatko z našej chovateľskej stanice, neváhajte ma kontaktovať čo najskôr!


voľnú žltá sučka


Zaniah´s KISSING KIM | Zaniah´s IN THE MOODŠteniatka odchovávame v dome, v kontakte s rodinou a deťmi. Učíme ich hygiene vonku, trénujeme privolanie, sú pod našim dohľadom 24 hodín. Pred odchodom do novej rodiny sú riadne očkované, odčervené, do novej rodiny odchádzajú s PetPassom a rodokmeňom FCI. Šteniatka si od nás odnesú manuál pre nového majiteľa a základnú výbavu (obojok, vodítko, vetbedku, hračky a maškrtky na ktoré sú zvyknuté).

Novým majiteľom zabezpečujeme chovateľský servis a radi zostávame v trvalom kontakte. Našim odchovom ponúkame možnosť stráženia v prípade dovolenky.

Náš chov je dlhodobo plánovaný, všetky naše šteniatka pochádzajú zo zahraničných krytí, robíme maximum pre zodpovedný chov a vždy je u nás na prvom mieste kvalita odchovaných šteniatok - ich zdravie, typická povaha a atraktívny rodokmeň. Naše sučky kryjeme maximálne 2x za život - niesme veľkochov. Šteniatka v našej chovateľskej stanici mávame maximálne 1x ročne. Na Facebooku máme založenú súkromnú skupinu kde si majitelia našich odchovov môžu zdieľať fotky a informácie a byť v kontakte aj so súrodencami svojho psíka.

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať. .free counter

Tvorba www stránek pro chovatele, letáčky vrhů, focení psů cernohubova.com